Toplu Mail Gönderim Hizmeti

toplu mail gönderim hizmeti

E-posta pazarlamacılığı pazarlama zekasıyla yaratıcı metnin bir birleşimidir. En basit haliyle bir müşteri listesine gönderilen, bir satış metni ve “eylem çağrısı” içeren e-postadır. Müşteriyi, içinde gömülü linke tıklamaya teşvik eden bir e-posta da olabilir.

Aşağıdakiler bir e-posta pazarlamacılığı kampanyasına örnek olarak verilebilir.

  • Yaza özel indirim yapan bir otel.
  • Müşterilerine ücretsiz seminer duyurusu yapan bir insan kaynakları firması.
  • Müşterilerine online ödeme sırasında kullanabilecekleri bir indirim kuponu sunan bir elektronik mağazası.
  • Üyelerine, yanında getireceği bir arkadaşına ücretsiz giriş hakkı veren kuponlar dağıtan bir fitness salonu.
  • Kullanıcının Facebook profiline entegre edilen bir oyunu indirmeye çağıran bir içecek firması.

Bu örnekler çoğaltılabilir. Ayrıca, sizin işiniz ve sektörünüze göre değişiklik de gösterebilir. Elinizde pazarlayacak bir şey olmasa da e-postayı, müşteri aidiyetini korumak, marka algısını güçlendirmek ve işletmenizin prestijini yükseltmek için kullanabilirsiniz. Aslında blogların, sosyal ağların ve RSS beslemelerinin Web 2.0 dünyasında bile, e-posta bültenleri hala müthiş popüler ve markanızı potansiyel müşterilerinizin karşılarına düzenli olarak çıkartmak için çok etkili bir yol sunuyorlar.

Aşağıda bu örneklerden bazılarını bulabilirsiniz.

  • Müşterilerini vergi kanunlarındaki değişikler hakkında bilgilendiren bir mail müşavirlik firması.
  • Sektörde dair kısa haberler ve uzun yazılara verilen linkler içeren haftalık bir haber bülteni gönderen bir halkla ilişkiler firması.
  • Online bir gazetenden genel son dakika haberleri veya günlük özetler.
  • Genç yetişkinlere hitap eden kitaplar yayımlayan bir yayınevinin e-posta pazarlamacılığını, genç okuyucularına ücretsiz ve kişiye özel ekran koruyucular, duvar kağıtları göndermek için kullanması.

E-posta müthiş düşük maliyetli bir iletişim aracı olduğundan, etkili bir şekilde kullanıldığı zaman mükemmel yatırım getirileri (ROI) elde etmenizi sağlayabilir. AdverCreative olarak markanıza uygun e-posta gönderim şeklinin tavsiyesini sizlere sunarız. İsterseniz e-posta tasarımlarını da bizler yapıp, mobil uyumlu ve temiz bir şekilde kodlamayı gerçekleştiririz. Elinizde bulunan toplu dataya bu gönderimleri istediğiniz zaman gerçekleştiririz. Ayrıntılı raporlama sunarak performans değerlendirmesini birlikte yaparız.

Hemen İletişime Geç!

[recaptcha]